ورود

شوراب و هشو (مجموعه عروسک ها از بهشت می آیند)

نویسنده: شهرام کرمی

این نمایشنامه عروسکی نیز مانند سایر نمایشنامه های این مجموعه (7 عنوان) علاوه بر روایت داستان زندگی یکی از پیامبران عظیم الشان به گونه ای نوشته شده است که حتی خواندن کتاب نیز می تواند برای کودکان به عنوان یک داستان جذاب و گیرا باشد چنانکه اجرای آن ها بی شک برای کودکان و نوجوانان جذاب است.

ناشر سوره مهر

شمارگان 2500

شابک 2- 203- 175- 600- 978

تعداد صفحات 48

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول

قطع کتاب رقعی

مخاطب کتاب :  گروه سنی کودک و نوجوان برشی از کتاب شوراب و هشو : هشو بی توجه به ملوچ به مرد فروشنده نزدیک شده و در حین حرف زدن با او چند کلوچه نان خرمایی را زیر لباس خود مخفی می کند. هشو : آقا ، من چندتا نون خرمایی می خوام . پیرمرد : پول داری ؟ هشو : اگه از کلوچه هات خوشم بیا پولشو می دم. پیرمرد : برو هر وقت پول داشتی بیا تا بهت کلوچه بدم. هشو : شما فروشنده بد اخلاقی هستین. پیرمرد : برو پی کارت بچه جان .(پیر مرد متوجه سرقت نان خرمایی ها می شود ) هی ... چندتا از کلوچه های من نیست . مردم ... به دادم برسید . این پسر از من دزدی کرد . هشو : (دستپاچه ) من کاری نکردم . شما ....

نویسنده

شهرام کرمی

شهرام کرمی متولد 1351 کرمانشاه، نویسنده، کارگردان، منتقد، مدرس دانشگاه، مدیر هنری است. کرمی فارغ‌التحصیل مدرسه کارگاهی نمایشنامه نویسی حوزه هنری1372، کارشناسی نمایش با گرایش ادبیات‌ نمایشی از دانشکده هنر و معماری؛ 1375،کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشکده هنر و معماری؛ 1379 و داری نشان درجه یک هنری(معادل دکتری) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سال 1394 است. او دارای تجربه و سوابق موثر و ارزنده مدیرت در عرصه فرهنگ و هنر است و هم اینک مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

نظرات
برای این مطلب نظری ثبت نشده است.
کتاب های مرتبط
کالک های خاکی

آن بیست و سه نفر

پنهان زیر باران

سید قاسم یاحسینی

پایی که جا ماند

سید ناصر حسینی پور

کوچه نقاش ها

راحله صبوری

بابانظر

سید حسین بیضایی، مصطفی رحیمی

همه سیزده سالگی ام

گلستان جعفریان

در کمین گل سرخ

محسن مومنی