ورود

گرگ و یوسف (مجموعه عروسک ها از بهشت می آیند)

نویسنده: مهدی پور رضائیان

این نمایشنامه عروسکی روایت در چاه انداختن حضرت یوسف (ع) به دست برادرانش است که در این داستان راوی زاویه دید خویش و داستان را از زبان حیوانات جنگل به نوه گرگ متهم به خوردن یوسف پیامبر تعریف می کند و بعد داستان چگونه در چاه انداخته شدن او و بی گناهی گرگ روایت می شود.

ناشر سوره مهر

شمارگان 2500

شابک 1- 200- 175- 600- 978

تعداد صفحات 42

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول

قطع کتاب رقعی

کتاب های دیگر نویسنده

برشی از کتاب گرگ و یوسف : گرگ پیر : سلام بچه ها . صبح بخیر . چطورین ؟ از شعر و شیپورم خوشتون اومد ؟ از کالسکم چطور ؟ [بچه های جنگل هیچ پاسخی نمیدهند . آنها قصد دارند بروند] گرگ پیر : کجا ؟ کجا می رین ؟ [ با شتاب از کالسکه پایین می پرد ] من گرگ پیرم . اینهم کالسکمه . با شیپورم هم که قبلا آشنا شدین . از نقاشی های دیواری کالسکه م خوشتون میاد ؟ دوست دارید این نقاشی ها را واستون توضیح بدم ؟ هر نقاشی یه داستان داره . راستی نگفتین اسم های قشنگ شما چیه ؟ [بچه های جنگل هیچ پاسخی نمی دهند]

نویسنده

مهدی پور رضائیان

مهدی پوررضائیان دکترای روانشناسی بالینی با گرایش سایکو دراما، از دانشگاه دهلی دارد و ‌اکنون عضو هیات علمی دانشگاه شاهد است. به قلم او تاکنون 80 نمایشنامه در قالب 10 کتاب منتشر شده است. برخی از تالیفات او در مراسم کتاب سال و کتاب فصل به عنوان کتاب‌های برتر نمایشی قدردانی شده است.

نظرات
برای این مطلب نظری ثبت نشده است.

مطالب مرتبط

ارزیابی کارشناسان

محتوای کتاب : عالی

اثر گذاری متن : خوب

طرح جلد :خوب

کیفیت چاپ :عالی

کتاب های مرتبط
دختر شینا

بهناز ضرابی زاده

همه سیزده سالگی ام

گلستان جعفریان

ضربت متقابل

نورالدین پسر ایران

موسی غیور - معصومه سپهری

فرنگیس

مهناز فتاحی

لشکر خوبان

زندان الرشید

کتاب دا

سیده اعظم حسینی

مربع های قرمز

زینب عرفانیان