ورود

معماری اسلامی

نویسنده: اکرم قیطاسی

کتاب بر اساس دو مقوله سیر تاریخی و تفکیک منطقه ای ، تهیه ، گردآوری و ترجمه شده است . در ابتدای فصل های کتاب ، پس از ذکر عنوان فصل ، نام نویسنده نیز ارائه شده است . هنر و فرهنگ در جهان اسلام ، معماری اسلامی به عنوان یک زمینه تحقیق تاریخی ، مسجد ، معماری ، تزئینات ساختمانی ، عراق ایران مصر در دوره عباسیون ، معماری افریقای شمالی ، تونس و مصر ، معماری فاطمیون ، معماری آسیای صغیر ، معماری ایرانی در دوره صفویان و قاجاریان ، معماری در عصر جدید ، معماری امپراتوری عثمانی ، انواع معماری اسلامی و .... از مباحث این کتاب است .

ناشر سوره مهر

شمارگان 2500

شابک 6-745-56-964-978

تعداد صفحات 540

نوبت چاپ دوم

سال چاپ اول

قطع کتاب وزیری بلند

  در ابتدای فصل های کتاب ، پس از ذکر عنوان فصل ، نام نویسنده نیز ارائه شده است . هنر و فرهنگ در جهان اسلام ، معماری اسلامی به عنوان یک زمینه تحقیق تاریخی ، مسجد ، معماری ، تزئینات ساختمانی ، عراق ایران مصر در دوره عباسیون ، معماری افریقای شمالی ، تونس و مصر ، معماری فاطمیون ، معماری آسیای صغیر ، معماری ایرانی در دوره صفویان و قاجاریان ، معماری در عصر جدید ، معماری امپراتوری عثمانی ، انواع معماری اسلامی و .... از مباحث این کتاب است لینک خرید نسخه الکترونیکی

نویسنده

اکرم قیطاسی

زندگینامه

اکرم قیطاسی کارشناسی را در رشتۀ مترجمی زبان انگلیسی و مدرک کارشناسیارشد را در رشته آموزش زبان انگلیسی گرفته است. خود را مترجم و مدرس می‌داند. او کار ترجمه را از ترجمۀ مقالاتی در روزنامه‌ها و مجلاتی چون روزنامۀ همشهری و مجلات گلستانه - موزه‌ها و هنرهای تجسمی شروع کرده است. همزمان نیز در مؤسسات به تدریس زبان انگلیسی مشغول شد . بعد از آشنایی با مقولۀ روان‌شناسی و کتاب‌های روان‌شناسی و تربیتی انتشارات صابرین، چند کتاب در این زمینه ترجمه کرده‌ است.

 

 

کتاب های مرتبط
یکی از این روزها به بلوغ رسیدم

مهدی عقابی

گلستان یازدهم

بهناز ضرابی زاده

روزهای بی آینه

گلستان جعفریان

زندان الرشید

همه سیزده سالگی ام

گلستان جعفریان

دلیل (روایت حماسه شهید چیت سازیان)

حمید حسام

کوچه نقاش ها

راحله صبوری

مربع های قرمز

زینب عرفانیان

کتاب دا

سیده اعظم حسینی