ورود

سنگ در سرزمین آیینه ها

نویسنده: آرش شفاعی

کتاب یادداشت های سفر حج نوشته آرش شفاعی است . این کتاب همانگونه که از نام آن پیداست خاطرات سفر حج نویسنده است که در سفر به حج نوشته است .

ناشر سوره مهر

شمارگان 2500

شابک 3-791-506-964-978

تعداد صفحات 88

نوبت چاپ اول

سال چاپ اول

قطع کتاب رقعی

  قلم و کاغذ از ابتدای سفر همراه و همدم نوسینده هستند و او لحظه به لحظه احساساتش را بیان کند.در ابتدا طرز تشرفش را به حج می نویسد او در جلسات هفتگی شعر شرکت می کرده و در مسابقه سراسری شعر برنده سفر حج شده است .و او شعرش را در ابتدای کتابش آورده همان شعری که سبب برنده شدنش در مسابقه شده است .ابتدا از جده می نوسید و سپس از کعبه و از مدینه ، از صفا و مروه واحدو حرا از حج اکبرو حج اصغر از مسجدالحرام و عرفات ، از کوچه های مدینه ، از مظلومی علی و فاطمه و حمزه وتمامی این احساس ها و حالت هایش را در کتابش به خواننده منتقل می کند. گزیده متن : می گویند کعبه را نخست آدم صفی بر زمین بنیاد نهاد و در توفان نوح پایه های آن از دیدگاه مخفی شدو تنها حجرالاسود سالم ماند و بعد ابراهیم و اسماعیل پیامبران برزگ و قهرمانان بنده توحید و بندگی خدا با دل هایی سراسر اعتقاد و شهود و دستانی پاکیزه و مطهر آن را بنا کردند/" واذ یرفع ابراهیم القواعد من البیت و اسماعیل " لینک خرید نسخه الکترونیکی

نویسنده

آرش شفاعی

زندگینامه سال 1354 در مشهد متولد و از دو سال پیش تاکنون ساکن تهران است. تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی مهندسی برق ادامه داده است. تقریباً از سال سوم دبیرستان آغاز به نوشتن کرده و تاکنون خبرنگار گروه ادب و هنر، خبرنگار سیاسی، معاون گروه اجتماعی و دبیر سرویس اجتماعی روزنامه قدس بوده است. علاوه بر روزنامه قدس با روزنامه اطلاعات، مجله شعر و حوزه هنری مشهد همکاریهایی داشته است. او تاکنون مقامهایی در جشنواره شعر دانش‌آموزی کسب کرده، علاوه بر این نفر اول جشنواره شعر حج (سال 82) و نفر اول مسابقه شعر عطر شهادت (سال 80) بوده است.

نظرات
برای این مطلب نظری ثبت نشده است.

مطالب مرتبط

ارزیابی کارشناسان

محتوای کتاب : عالی

اثر گذاری متن : خوب

طرح جلد :خوب

کیفیت چاپ :عالی

کتاب های مرتبط
دختر شینا

بهناز ضرابی زاده

دلیل (روایت حماسه شهید چیت سازیان)

حمید حسام

زندان الرشید

جشن حنابندان

محمدحسین قدمی

فرنگیس

مهناز فتاحی

ضربت متقابل

نورالدین پسر ایران

موسی غیور - معصومه سپهری

چراغ های روشن شهر